KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193097
nr 1419 3097
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1946, blomsterstilleben. Olja på pannå, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 74x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:32:51
17/9 11:37:23
150 kr
17/9 13:37:11